Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X

Nejbližší akce

[ilustrační foto]
ICT ve školství 2017
21.03.2017: 7. ročník odborné konference a doprovodné výstava o informačních a komunikačních technologiích ve školství určená pedagogům, ICT metodikům, pedagogickým a vzdělávacím institucím, představitelům státní správy a samosprávy...

více událostí zde

IDG blog

China Oceanwide a IDG Capital oznámili dohodu o převzetí IDG
Tisková zpráva
25 let společně s vámi na českém trhu ICT
Čtvrtstoletí českého ICT: ojedinělý speciál zaměřený na úspěšné firmy, osoby a události uplynulých 25 let.
Nový web Computerworldu
Začátkem května proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek českého Computerworldu.
ChannelWorld redesignuje web
Náš zpravodajský web pro prodejní a distribuční kanály ICT a CE - ChannelWorld.cz/sk - mění svůj vzhled i strukturu.

více na idg.cz/blog
HD World: Profil

HD World - magazín o světě HD

Charakteristika:

HD (High Definition či česky vysoké rozlišení) je novým fenoménem spojujícím všechny oblasti moderní digitální zábavy – od digitální televize přes filmy a domácí video po herní konzole a PC.
Cílem HD Worldu je vizuálně představit nové produkty z oblasti spotřební elektroniky a zároveň srozumitelnou formou seznámit čtenáře s výhodami použitých technologií a celkovým přínosem zařízení z hlediska uživatelského komfortu a audiovizuálního výkonu. Časopis se rovněž zabývá zdroji HD signálu (satelitní, kabelové, IPTV a pozemní vysílání), nabídkou titulů na nosičích jako BD i internetovými zdroji. Čtenáři mají možnost seznámit se s nejnovějšími modely monitorů, televizí, kamer, projektorů, konzolí, přehrávačů, grafických karet s HD výstupem apod., ve kterých jsou použity nejnovější technologie umožňující vychutnat si kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení. Mezi hlavní témata rovněž patří integrace těchto zařízení a technologií do bytů a domů - smart house, multiroom. Redakce neopomíjí ani oblasti aktivního životního stylu do které špičková technika rychle pronikla a stala se jeho nedílnou součástí. Zde se HD World věnuje testům zařízení jakými jsou GPS navigace, sporttestery a s tím souvisejícími produkty jako je například inteligentní oblečení, multifunkční batohy, ochranná pozdra apod.

Distribuce:

Cílová skupina:

FIPP
Člen asociace FIPP
[ilustrační foto]