Nejbližší akce

[ilustrační foto]
Umělá inteligence 2019
28. 5. 2019: Umělá inteligence 2019 - Odborná konference, která se zaměřuje na praktické využití strojového učení a AI. Konference se věnuje např. AI ve výrobě a dodavatelském řetězci, AI v HR systémech, AI v obchodu, využití RPA... web

více událostí zde

IDG blog

TZ: IDG spouští nový projekt AI World o umělé inteligenci
Tisková zpráva
China Oceanwide a IDG Capital oznámili dohodu o převzetí IDG
Tisková zpráva
25 let společně s vámi na českém trhu ICT
Čtvrtstoletí českého ICT: ojedinělý speciál zaměřený na úspěšné firmy, osoby a události uplynulých 25 let.
Nový web Computerworldu
Začátkem května proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek českého Computerworldu.

více na idg.cz/blog
CFO World: Profil

CFO World je projekt mezinárodního vydavatelství IDG orientovaný na finanční ředitele a další zainteresovanou odbornou ekonomickou veřejnost. Kromě České republiky vychází také v Německu, Švédsku, USA, Velké Británii a v dalších zemích.

Primárním cílem projektu CFO World je informovat o novinkách v oblasti práce finančních ředitelů, tj. ukázat, že svět financí není jen světem nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických projektů.

CFO World přináší rovněž informace a diskuse o legislativě, zprostředkovává nezávislý pohled na nové zákony a předpisy. Věnuje se také obecným a speciálním informacím o celkovém vývoji hospodářství v ČR, Evropě a ve světě, reflektuje změny v podnikatelském prostředí, přináší ekonomické analýzy, pořádá diskuze a ankety, v nichž oslovuje přední odborníky. Zajímá se o to, jak snížit provozní náklady, výdaje na mzdy, v čem a jak mohou pomoci dotace z EU, zda a jestli pomáhá pohyblivá pracovní doba, kurzarbeit atd.

Cílová skupina: CFO, CEO, generální ředitelé, ekonomičtí ředitelé, manažeři s vysokými rozhodovacími pravomocemi, top management, jednatelé, členové dozorčích rad, prokuristé, advokátní kanceláře, auditorské a jiné poradenské společnosti.

 

Čtenost 22 000 čtenářů 

 

Distribuce:

 

FIPP
Člen asociace FIPP
[ilustrační foto]