Nejbližší akce

[ilustrační foto]
UMĚLÁ INTELIGENCE 2020
květen 2020: Druhý ročník odborné konference, která se zaměřuje na praktické využití strojového učení a AI. Konference se věnuje např. AI ve výrobě a dodavatelském řetězci, AI v HR systémech, AI v obchodu, využití RPA pro chytřejší automatizaci podnikovýc

více událostí zde

Blog

TZ: IDG spouští nový projekt AI World o umělé inteligenci
Tisková zpráva
China Oceanwide a IDG Capital oznámili dohodu o převzetí IDG
Tisková zpráva
25 let společně s vámi na českém trhu ICT
Čtvrtstoletí českého ICT: ojedinělý speciál zaměřený na úspěšné firmy, osoby a události uplynulých 25 let.
Nový web Computerworldu
Začátkem května proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek českého Computerworldu.

více na idg.cz/blog
Novinky, blog

02Leden

TZ: IDG spouští nový projekt AI World o umělé inteligenci

autor:

Česká pobočka mezinárodního vydavatelství IDG připravila pro rok 2019 nový zpravodajský projekt AIworld.cz. Server bude pokrývat to nejlepší, nejzajímavější, nejdůležitější, zkrátka na to nej z celého velkého světa umělé inteligence.

AI není jen prázdný pojem, bezvýznamný buzzword, kterým se ohánějí firmy toužící po zviditelnění a mediálním prostoru. Jde o pohon nové éry, další průmyslovou revoluci, která změní život každého z nás – možná jen trochu, možná k nepoznání.

Ale protože tenhle nový svět bude pro všechny úplně nový a nepoznaný, je potřeba se v něm začít orientovat už dnes: pomocí dat, statistik, zpráv, ale i zajímavostí, novinek a produktů – zkrátka vším, čeho se umělá inteligence týká. Protože je toho ovšem skutečně mnoho, nehodí se tím vyplňovat naše ostatní tituly. AIWorld je světem ve světě.

Na webu aiworld.cz tak najdete vše od strojového učení, hlubokého učení a robotiky, přes firemní digitalizaci, vědecké výzkumy a informatiku nové doby až po chytré aplikace, chytrou domácnost a samozřejmě kybernetickou bezpečnost.

Kromě zpráv a novinek zpracovávaných našimi redaktory se dočkáte také překládaných textů z mateřské zpravodajské sítě IDG News Services, analytických článků detailně referujících o klíčových datech a statistikách z oborů, a zapomenout nelze ani na komentáře a zprávy od insiderů – skutečných odborníků přímo z oboru.

Kromě internetového serveru připraví redakce čtyřikrát ročně tištěný speciál AI WORLD a konferenci Umělá inteligence 2019. Časopis bude plný toho nejlepšího, co se nejen našim domácím, ale také zahraničním redaktorům podařilo sesbírat. Je navíc otevřen i vám, čtenářům: Pokud máte v hlavě zajímavý a odborný text, nebo se chcete zviditelnit formou komerční spolupráce, neváhejte se nám ozvat.

Tak na viděnou ve světě chytrých strojů.

 

Pro více informací kontaktujte ředitelku vydavatelství Janu Pelikánovou, jana_palikanova@idg.cz, 602644099


Diskuse

V diskusi zatim nejsou zadne prispevky.

Vložit komentář

opište kód captcha

Archiv blogu