Nejbližší akce

[ilustrační foto]
UMĚLÁ INTELIGENCE 2020
květen 2020: Druhý ročník odborné konference, která se zaměřuje na praktické využití strojového učení a AI. Konference se věnuje např. AI ve výrobě a dodavatelském řetězci, AI v HR systémech, AI v obchodu, využití RPA pro chytřejší automatizaci podnikovýc

více událostí zde

Blog

TZ: IDG spouští nový projekt AI World o umělé inteligenci
Tisková zpráva
China Oceanwide a IDG Capital oznámili dohodu o převzetí IDG
Tisková zpráva
25 let společně s vámi na českém trhu ICT
Čtvrtstoletí českého ICT: ojedinělý speciál zaměřený na úspěšné firmy, osoby a události uplynulých 25 let.
Nový web Computerworldu
Začátkem května proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek českého Computerworldu.

více na idg.cz/blog
Novinky, blog

14Únor

Ocenění ChannelWorld Awards 2012: výrobce a distributor roku vyhlášena

autor:

V ChannelWorld Awards, které oficiálně navazují na nejstarší českou anketu o IT Distributora roku a již třetím rokem oceňují prostřednictvím hlasů channel partnerů také IT výrobce roku, letos hlasovalo 751 zástupců ze 615 firem z České (57 %) i Slovenské republiky (43 %) v období od 10. 9. 2012 do 31. 1. 2013.

Anketu letos poprvé metodicky zaštiťuje výzkumná agentura IDC, která ověřila správnost vyhodnocení výsledků. „Vážíme si spolupráce s IDC a věříme, že odborný posudek přední mezinárodní analytické a poradenské společnosti specializované na trhy ICT dodá ještě větší váhu výsledkům nejstarší ankety o distributory a výrobce roku,“ uvedl Jan Mazal, šéfredaktor ChannelWorldu.

Tradiční IT reselleři, retail a e-tail hlasovali pro broadline a specializované distributory a výrobce (hlasující ze Slovenska volili pouze distributory). VAR, systémoví integrátoři, IAP a ISV hlasovali ve všech kategoriích včetně distributorů s přidanou hodnotou. Ocenit vzájemnou spolupráci v prodejních a distribučních kanálech mohli i výrobci a distributoři.

Vítězové kategorií Distributor roku 2012

Titul Broadline distributor roku 2012 obhájila společnost AT Computers a.s. (40 % hlasů). V kategorii Distributor s přidanou hodnotou roku 2012 zvítězila divize Comstor Česká republika společnosti WESTCON GROUP EUROPEAN OPERATIONS LIMITED, organizační složka (33 % hlasů). Ocenění Specializovaný distributor roku 2012 letos již potřetí obhájil Eset software spol. s r.o. (14 % hlasů).

První příčku ve slovenské kategorii Broadline distribútora roka 2012 potřetí obhájil eD‘ system Slovakia, s.r.o. (38 % hlasů), který zároveň letos poprvé zvítězil v kategorii Distribútor s pridanou hodnotou roka (46 % hlasů).

Tituly Výrobce roku 2012 získaly v  ChannelWorld Awards tyto společnosti:

Kompletní výsledky ankety naleznete na webu ChannelWorld.cz.

 „Anketa ChannelWorld Awards letos reagovala na aktuální trendy v IT, kterými jsou bezesporu mobilita i velká data. Upravili jsme proto některé kategorie a poprvé vyhlásili Výrobce mobilních řešení roku a Výrobce serverů/storage roku,“ dodala k vyhlašovaným oceněním Jana Pelikánová, výkonná ředitelka vydavatelství IDG Czech Republic, a.s.

Slavnostní předání ocenění a losování věcných cen pro hlasující se uskutečnilo v pražské restauraci V Zátiší za účasti zástupců oceněných distributorů, výrobců a sponzorů vyhlášení, společností Canon a Thomas-Krenn.AG.

ChannelWorld Awards pořádá vydavatelství IDG v lokálních verzích v Austrálii, Belgii, Indii, Kanadě, Německu nebo Nizozemí.

O projektu ChannelWorld:
ChannelWorld je časopis a web mezinárodního vydavatelství IDG orientovaný na prodejce, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanálu ICT (informační a komunikační technologie) a CE (spotřební elektronika). Kromě České a Slovenské republiky vychází ve více než 15 zemích na 6 kontinentech světa. Zpravodajský web projektu ChannelWorld (www.ChannelWorld.cz  a www.ChannelWorld.sk) je nejnavštěvovanějším zpravodajským portálem pro resellery a dodavatele ICT produktů a řešení v České republice a na Slovensku. Tištěný speciál vychází pětkrát do roka.

 


Diskuse

V diskusi zatim nejsou zadne prispevky.

Vložit komentář

opište kód captcha

Archiv blogu