Nejbližší akce

[ilustrační foto]
Cyber Security 2018
25. 10. 2018: Kybernetická bezpečnost pod tlakem moderního ICT a legislativy: Tradiční konference zaměřená na nejrychleji se rozvíjející oblasti kybernetické bezpečnosti...

více událostí zde

IDG blog

China Oceanwide a IDG Capital oznámili dohodu o převzetí IDG
Tisková zpráva
25 let společně s vámi na českém trhu ICT
Čtvrtstoletí českého ICT: ojedinělý speciál zaměřený na úspěšné firmy, osoby a události uplynulých 25 let.
Nový web Computerworldu
Začátkem května proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek českého Computerworldu.
ChannelWorld redesignuje web
Náš zpravodajský web pro prodejní a distribuční kanály ICT a CE - ChannelWorld.cz/sk - mění svůj vzhled i strukturu.

více na idg.cz/blog
Novinky, blog

06Květen

Nový web Computerworldu

autor:

V souvislosti s ní přinášíme přehled změn, novinek a dalších zajímavostí. Náš web nyní splňuje podmínky responsivního vzhledu, což znamená, že kromě přehlednějšího uspořádání došlo i ke sloučení verzí pro počítače a chytré telefony. Design našich stránek je nyní uzpůsoben tak, aby se daly pohodlně prohlížet na libovolně velké ploše. Nejdůležitější a nejzajímavější příspěvky dostaly nový prostor hned na začátku stránky, ke změně došlo i v náhledu na nejnovější příspěvky, který má nyní jednodušší a intuitivnější ovládání.

Novinkou je katalog aplikací pro podnikové správce IT. Obsahuje užitečné a zajímavé aplikace, které pomohou správcům při práci a které jsou k dispozici zdarma v plné nebo testovací verzi.

ComputerworldPřipomínáme, že začátkem tohoto roku jsme otevřeli digitální trafiku, kde jsou k dispozici elektronická vydání všech publikací z našeho vydavatelství, tedy i Computerworldu. Publikace si můžete objednat, zaplatit a okamžitě získat v elektronické podobě. Součástí trafiky je i aplikace pro operační systém Android, kterou najdete v obchodě Google Play. Naše publikace najdete i v nabídce e-vydavatelství Publero a Euromedia.

Výběr článků můžete sledovat i na naší stránce v sociální síti Facebook nebo Twitter. Můžete si také objednat týdenní přehled novinek, který vám automaticky dorazí do vaší e-mailové schránky. Objednat si ho můžete tady. Články můžete odebírat také pomocí kanálu RSS.

Doufáme, že vám naše stránky budou při četbě působit alespoň takové potěšení jako nám při jejich tvorbě.

 


Diskuse

V diskusi zatim nejsou zadne prispevky.

Vložit komentář

opište kód captcha

Archiv blogu