Nejbližší akce

[ilustrační foto]
UMĚLÁ INTELIGENCE 2020
květen 2020: Druhý ročník odborné konference, která se zaměřuje na praktické využití strojového učení a AI. Konference se věnuje např. AI ve výrobě a dodavatelském řetězci, AI v HR systémech, AI v obchodu, využití RPA pro chytřejší automatizaci podnikovýc

více událostí zde

Blog

TZ: IDG spouští nový projekt AI World o umělé inteligenci
Tisková zpráva
China Oceanwide a IDG Capital oznámili dohodu o převzetí IDG
Tisková zpráva
25 let společně s vámi na českém trhu ICT
Čtvrtstoletí českého ICT: ojedinělý speciál zaměřený na úspěšné firmy, osoby a události uplynulých 25 let.
Nový web Computerworldu
Začátkem května proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek českého Computerworldu.

více na idg.cz/blog
Novinky, blog

25Červen

IDG obnovuje značku IT distributor roku

autor:

Vydavatelství IDG Czech Republic usilovalo o získání značky IT distributor roku již od roku 2009 poté, co zanikl její vlastník a původní organizátor ankety, časopis Computer Business. V několikanásobně vypsaném výběrovém řízení na odkup balíku všech ochranných známek společnosti Thomas Taylor vydavatelství IDG uspělo a 31. května 2012 podepsalo smlouvu o převodu známek do svého vlastnictví. Kromě ochranných známek ankety IT distributor roku získává také např. práva ke značce CIO FORUM.

IDG a časopis a web ChannelWorld letos pod metodickou záštitou výzkumné společnosti IDC vyhlásí již šestý ročník ankety pro prodejní a distribuční kanály ICT a spotřební elektroniky, kde zástupci prodejců a další profesionálové volí prostřednictvím webu www.ChannelWorld.cz/awards resp. www.ChannelWorld.sk/awards (a www.distributorroku.cz) distributory a výrobce roku.

Značku IT distributor roku IDG zahrne pod svou anketu ChannelWorld Awards, která se v lokálních verzích koná také v Austrálii, Belgii, Indii, Kanadě, Německu nebo Nizozemí. Se změnou rovněž dochází ke sjednocení logotypů ocenění, které budou historickým vítězům postupně dodány.

 

ChannelWorld Awards

 

Vyvrcholením ChannelWorld Awards 2012 bude slavnostní večer, na kterém IDG vyhlásí podrobné výsledky ankety, jež IDC doplní prezentací trendů na trhu informačních a komunikačních technologií a předpovědí dalšího vývoje na základě svých výzkumů.

 

Historie ankety

V prvním ročníku IT Distributora roku (2006) zvítězila společnost AT Computers. V roce 2007 byla distributorem roku zvolena firma SWS. Poprvé se hlasovalo také pro IT VAD roku s přidanou hodnotou, kde zvítězil Azlan (divize Tech Data Distribution). První dva ročníky ankety proběhly pod hlavičkou již zaniklého časopisu Computer Business (vydavatelství Thomas Taylor).

Třetí ročník se uskutečnil již pod hlavičkou projektu ChannelWorld mezinárodního odborného vydavatelství IDG. V kategorii IT distributor roku 2009 v České republice zvítězila společnost AT Computers a zopakovala tak svůj úspěch z roku 2007, titul IT VAD roku 2009 získala společnost Intelek. Na Slovensku získala ocenění IT distribútor roka 2009 společnost eD´ system Slovakia a jako IT VAD roka 2009 byla zvolena společnost Avnet Technology Solutions.

Od roku 2010 navázalo IDG na svůj nadnárodní brand, anketu zastřešilo značkou ChannelWorld Awards a rozšířilo ocenění také o výrobce roku v osmi kategoriích. Titul Broadline distributora za rok 2010 získal eD‘ system Czech a na Slovensku sesterská firma eD‘ system Slovakia. V ocenění za rok 2011 titul obhájila opět společnost AT Computers, která tak drží největší počet ocenění od počátku ankety. Na Slovensku je obdobným rekordmanem firma eD‘ system Slovakia.

O projektu ChannelWorld:
ChannelWorld je časopis a web mezinárodního vydavatelství IDG orientovaný na prodejce, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanálu ICT (informační a komunikační technologie) a CE (spotřební elektronika). Kromě České a Slovenské republiky vychází ve více než 15 zemích na 6 kontinentech světa. Zpravodajský web projektu ChannelWorld (www.ChannelWorld.cz (www.ChannelWorld.sk) je nejnavštěvovanějším zpravodajským portálem pro resellery a dodavatele ICT produktů a řešení v České republice a na Slovensku. Tištěný speciál vychází čtyřikrát do roka.

O IDG Czech Republic:
IDG Czech Republic, a.s. je dceřiná společnost International Data Group (IDG), přední mezinárodní společnosti se sídlem v Bostonu, která na trhu působí již od roku 1964. IDG vydává více než 300 titulů novin a časopisů a poskytuje svým čtenářům informace prostřednictvím více než 450 webů po celém světě. V České a Slovenské republice vydává společnost IDG měsíčník CIO Business World, čtrnáctideník Computerworld, čtvrtletník Security World, dvouměsíčník HD World a čtvrtletník ChannelWorld. Webové stránky těchto a dalších titulů navštěvuje více než 200 000 návštěvníků měsíčně.

O IDC:
IDC je přední mezinárodní analytická a poradenská společnost specializovaná na trhy informačních a komunikačních technologií. Již více než 47 let pomáhá IT odborníkům, manažerům a investorům kvalifikovaně rozhodovat o investicích do IT a vytvářet úspěšné obchodní strategie. Zaměstnává přes 1000 analytiků ve více než 110 zemích světa. IDC je součástí mezinárodní skupiny IDG, která se zabývá publikační činností, výzkumem trhu a organizováním odborných konferencí v oblasti informačních technologií. Další informace naleznete na  www.idc.com.

 

Kontakt:

Jan Mazal

jan_mazal@idg.cz

tel.: +420 602 555 844


Diskuse

V diskusi zatim nejsou zadne prispevky.

Vložit komentář

opište kód captcha

Archiv blogu