Nejbližší akce

[ilustrační foto]
UMĚLÁ INTELIGENCE 2020
květen 2020: Druhý ročník odborné konference, která se zaměřuje na praktické využití strojového učení a AI. Konference se věnuje např. AI ve výrobě a dodavatelském řetězci, AI v HR systémech, AI v obchodu, využití RPA pro chytřejší automatizaci podnikovýc

více událostí zde

Blog

TZ: IDG spouští nový projekt AI World o umělé inteligenci
Tisková zpráva
China Oceanwide a IDG Capital oznámili dohodu o převzetí IDG
Tisková zpráva
25 let společně s vámi na českém trhu ICT
Čtvrtstoletí českého ICT: ojedinělý speciál zaměřený na úspěšné firmy, osoby a události uplynulých 25 let.
Nový web Computerworldu
Začátkem května proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek českého Computerworldu.

více na idg.cz/blog
Novinky, blog

18Únor

ChannelWorld redesignuje web

autor: redakce

ChannelWorld s cílem zlepšit své on-line služby spustil nový vzhled webu. Díky responzivnímu designu je nyní použit channelworld.cz a channelworld.sk jak pro klasické počítače, tak pro smartphony a tablety.

Upravili jsme strukturu menu, které vás nyní naviguje do rubrik podle produktového segmentu, channel témat (podpora, jednotlivé prodejní kanály a distribuce) i podle povahy, resp. účelu článku. Zjednodušili jsme také uspořádání domovské stránky – levý sloupec nyní obsahuje všechny novinky a prostřední reportáže, analýzy, rozhovory a komentáře. Pravý sloupec je pak vyčleněn speciálním službám – přístupu do databáze distributorů a výrobců včetně vyhledávání nebo také k zobrazení aktuálních promoakcí. Nejdůležitější aktuality a články nalezete samozřejmě hned nahoře zdůrazněné ilustračním obrázkem.

Pokud máte k novému vzhledu konstruktivní návrhy, rádi je vyslyšíme v diskuzích pod článkem nebo na e-mailu channelworld@idg.cz. Připravujeme pro vás také nový, přehlednější newsletter, k jehož odběru (jednou týdně) se můžete přihlásit registrací zde.


Diskuse

V diskusi zatim nejsou zadne prispevky.

Vložit komentář

opište kód captcha

Archiv blogu